Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Свято боксу

Турнір «Fight Show Sikariо 4» на Дніпропетровщині

На  Дніпропетровщині відбувся турнір «Fight Show Sikario 4», який вже за традицією проводять у комплексі Лейк Парк. Тут встановили професійний ринг та  імпровізовані трибуни. Організатори вирішили зробити бійцівський вечір незвичним та цікавим, і запропонували формат поєдинків з різноманітних  видів та напрямків  єдиноборств серед представників  різних видів – боксу, кікбоксингу, К-1 та  бої на голих кулаках. У змаганнях взяли участь діти, юнаки, дорослі, ветерани та професійні бійці  із Запоріжжя, Харкова, Києва, Кропивницького та Дніпра.

Турнір викликав велику увагу з боку прихильників єдиноборств.  А Почесний гість турніру – український боксер-професіонал, Заслужений майстер спорту та срібний  призер ОІ 2012  Денис Беринчик уважно спостерігав за усіма поєдинками турніру – і за дорослими,  і за юними боксерам,  котрі змагалися поруч з тенісними кортами, де одночасно проходив міжнародний турнір з тенісу.

Серед поєдинків відзначимо повернення у бокс колишнього відомого боксера Сергія  Грибкова, що зараз є президентом федерації тенісу Дніпропетровської області. Він вирішив повернутися на ринг і власним прикладом довести нашій молоді та юному поколінню важливість занять спортом та здорового способу життя. Суперник Грибкова – майстерний Павло Купріянов із  Запоріжжя молодше майже вдвічі, але дніпрянин показав клас та  переміг в цьому поєдинку

У підсумку на ринзі провели 12 зустрічей,  а окрасою турніру став виступ майстра спорту України та професійного боксера Тімура Брикова та два  поєдинки на голих кулаках, де виступають справжні мужні бійці. У підсумку На Дніпропетровщині провели гарне спортивне свято боксу та єдиноборств, яке вже стало традиційним. 

 

Поширити:
10 Червня, 2021