Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

“Таємниці України для тебе”

Мешканців регіону запрошують продемонструвати світу свої вміння

Розповісти свою історію. Мешканці Дніпропетровщини можуть долучитися до нового проекту “Таємниці України для тебе”. Там кожен може поділитися цікавою історією про культурні та природні пам’ятки. А також господині мають змогу оприлюднити  свої рецепти. А майстри – похизуватися своєю справою. Про це повідомили в управлінні культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської ОДА. 

Організатори проекту зазначають, що головною метою є показати світові настільки Україна багата та різноманітна. Та й мешканці країни повинні знати один одного та свої роботи.  На основі зібраної бази створять інтерактивну експозицію. Роботи учасників презентуватимуть в українських посольствах різних країн світу. А найкращих авторів запросять на розсуд конкурсної комісії. Вони наживо зможуть представити власні вироби. 

Загалом, журі визначить 150 переможців та найактивніших учасників. Вони отримають премію від 15 до 100 тисяч гривень та цінні подарунки: ноутбуки та фотоапарати. 

 По закінченню,  всю зібрану інформацію опублікують в книзі, яка відправиться до країн світу. 

Аби взяти участь у проекті, потрібно оформити заявку-анкету на офіційному сайті конкурсу.  Запрошують до участі і дорослих, і дітей. Кількість робіт від одного учасника необмежена. Дедлайн – 15 серпня. 

 

 

 

 

 

 

Поширити:
8 Червня, 2021