Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Температурний мінімум

Цьогорічна погода у Дніпрі побила історичний рекорд

111 років тримався температурний рекорд у Дніпрі. Цьогорічна травнева погода змогла його побити. Про це повідомив начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак. 

І хоч за вікном вже кінець весни, теплом травень особливо не відзначився. Тож і рекорд, відповідно, встановлено холодний. Так 23 травня синоптики зафіксували історичний мінімум, який тримався більше століття – з 1909 року. Тоді в цей день на вулицях Дніпра було лише 3,5 градуси тепла. 23 травня 2020 року було ще холодніше – цілих 2,5 градуси з позначкою “плюс”. 

Потепління синоптики не прогнозують і на найближчий тиждень. Принаймні, протягом трьох днів, температура триматиметься нижче середньої. Вночі показник температурного стовпчику коливатиметься від 7 до 12 градусів тепла. Удень – підніматиметься не вище 23. Крім того, по всій території області очікується сильний вітер і туман, місцями дощитиме. Така погода триватиме аж до кінця травня. Перші промені сонця, за прогнозами синоптиків, з’являться вже на початку червня. 

 

https://www.otv.ua/vXnBcWBmjfQ

 

Поширити:
27 Травня, 2020