Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

«Tennis Europe Junior Ukraine-2020 (U-14)»

Завершився Міжнародний турнір 2-ї категорії серед гравців до 14 років

Матч. Сет. Гейм. На змагання з великого тенісу до Дніпра з’їхалися кращі юніори України, і не тільки. Юнацький турнір «Tennis Europe Junior Ukraine-2020 другої категорії  до 14 років приймав тенісний клуб «Human». Ці змагання проходили під егідою європейської тенісної федерації і  мали відбутися ще влітку в інших українських містах, але розклад скоригував карантин через коронавірус.

Змагання відбувалися з дотриманням усіх карантинних норм, тож глядачів на них не було. Міжнародний турнір відвідали також юні спортсмени зі Швейцарії, США, Франції, Польщі, Алжиру та  інших країн.

Серед хлопців перемогу на хардових кортах Дніпра здобув 13-річний Олександр Колесничненко, який представляє Львів. Четвертий номер посіву у вирішальній грі впевнено здолав Святослава Колядинського з Харкова: шість – три, шість – один. Для переможця це дебютний титул на турнірах серії Tennis Europe. Ще одну перемогу він здобув у парному розряді – разом з Костянтином Мантачем  у складній грі обіграв Матвія Грибкова та Георгія Назарова. Шість – два, шість – чотири.

Найсильнішою у дівчат стала третя сіяна Єлизавета Котляр. 13-річна перспективна спортсменка  з Дніпра в фіналі впоралася з першим номером турніру – Анастасією Фірман з Одеси . Шість – чотири, сім – п’ять. Для дівчини це вже третій особистий титул Tennis Europe в цьому сезоні. У листопаді вона стала кращою на змаганнях U-14 у Києві, а також на турнірі U-16, який приймала Пуща-Водця.

Парний титул у дівчат здобули другі сіяні Анастасія Дзоз і Єва Галієвська. У вирішальному матчі вони перемогли україно-американський дует Марія Дробишева – Олессандра Сіхарулідзе. Шість – сім, шість – три, десять – пять. У підсумку  – два – один по партіям

Наразі Дніпро також приймає змагання Ukrainian Junior Open у віковій категорії до 16 років. Матчі проходять у тенісному клубі «Мегарон».