Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Тільки про головне

У регіон з робочим візитом завітав Володимир Зеленський

На Дніпропетровщину із робочим візитом прибув Президент України Володимир Зеленський. Розпочав він його з рідного містечка Кривого Рогу. Там гарант особисто ознайомився з перебігом реконструкції кількох масштабних інфраструктурних об’єктів у межах програми “Велике будівництво”. Зокрема, це міжнародний аеропорт. На летовищі планують реконструювати термінал та злітно-посадкову смугу. Оглянув Володимир Олександрович і будівництво стадіону “Металург”. Який має стати сучасним спортивним об‘єктом, що відповідає високим світовим стандартам. Не оминув і будівельних робіт на автодорозі державного значення Н-11 Дніпро – Миколаїв від Кривого Рогу до селища міського типу Кринички та ділянкою автошляху М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине.

Президент долучився до другого засідання Конгресу місцевих та регіональних влад. Це майданчик для обговорення та вирішення проблем громад. На захід прибули і урядовці, голови обласних рад та обласних державних адміністрацій. 

Присутні обговорили важливі питання, які турбують кожну адміністративно-територіальну одиницю: переробка сміття, будівництво парків та розвиток регіонів. 

Для Дніпропетровщини важливим питанням стало спільне фінансування реконструкції пам’яток садово-паркового мистецтва загальнонаціонального та регіонального рівня. Зокрема, парку Глоби.  

Для обговорення актуальних питань засідання Конгресу проходитимуть регулярно. 

 

 

 

 

 

 

Поширити:
9 Червня, 2021