Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Тренувальні заходи

СБУ проводить контрдиверсійні навчання у більшості регіонах України

В Дніпропетровській області проходять контрдиверсійні навчання за участі військовослужбовців частин Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.  У тренуваннях бере участь і Служба безпеки України.

Головна мета –   підвищення ефективності забезпечення громадської безпеки, запобігання та нейтралізація загроз розвідувально-підривної діяльності проти нашої держави. Спецслужби проводять та планують масштабні багатоетапні навчання.

Роль гвардійців на першому етапі тактико-спеціальних навчань – несення служби на стаціонарних постах поліції, перевірка документів, машин та підозрілих осіб.

Також, під час тренувань посилена увага приділяється відпрацюванню дій щодо захисту державного кордону та стратегічно важливих об’єктів.

Спецслужби  просять громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що засвідчують особу.

Наголошується, що навчання пройдуть в умовах максимально наближених до реальних, із використанням спеціальної техніки та озброєння та залученням Національної поліції, ДСНС та органів  місцевого самоврядування.

Таким чином на окремих територіях можливе тимчасове обмеження пересування людей та транспорту, перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів.

Поширити:
17 Лютого, 2022