Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Третє щеплення

На Дніпропетровщині бустерну дозу вже отримали понад 2,5 тисячі мешканців

В Україні тепер роблять бустерну дозу вакцини від ковід-19 для мешканців вікової категорії 60+. Щепитися нею вже можна після завершення курсу щеплення аж через 6 місяців. Про це повідомили у Дніпропетровській облдержадміністрації. 

Раніше така доза препарату передбачалась тільки для певних професій. Перш за все, для медиків та працівників інтернатів. Та тепер Міністерство охорони здоров’я України розширило перелік та запровадило щеплення третьою дозою вже і для пенсіонерів. Бустерна доза необхідна, аби посилити ефективність вакцини. Для цього рекомендують використовувати препарати Moderna або Comirnaty від Pfizer. Незалежно від того, чим людина імунізувалася раніше.

Крім цього, є певна категорія громадян, які мають змогу отримати додаткову вакцину від коронавірусу. Вона призначена для людей, у яких не виробився достатній рівень імунітету після важких захворювань. Зокрема, після трансплантації органів, ВІЛ-інфекції, онкології. Її вводять через 1-3 місяці після останнього щеплення – тією ж вакциною, як і попередні дози.

Щоб записатися на третє щеплення, слід звернутися до будь-якого пункту або центру вакцинації. На Дніпропетровщині бустерну дозу вже отримали понад 2,5 тис мешканців. Додаткову – більш ніж 1,8 тис людей.

Поширити:
6 Січня, 2022