Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Відбір на завоювання олімпійських ліцензій

Дніпрі пройшов Кубок України з веслування на байдарках і каное

Головний відбір на завоювання  олімпійських ліцензій. В Дніпрі відбувся  Кубок  України з веслування на байдарках і каное пам’яті олімпійської чемпіонки  Юлії Рябчинської, який проходив з 9 по 12 квітня на головному веслувальному каналі нашої країни. Ранній початок змагань в цьому році пов’язаний з відбором на Олімпійські ігри в Токіо. Сильний прохолодний вітер і холодна вода додали клопоту організаторам і спортсменам.

У  змаганнях взяли участь більше 400 найкращих веслувальників з 25 областей країни. Окрім медалей в індивідуальному та командному заліках на дистанціях 200, 500 та 1000 метрів,  спортсмени виборювали право на відбір олімпійських ліцензій на майбутніх міжнародних стартах.

За підсумками Кубку України пам’яті Юлії Рябчинської визначили веслувальників, які візьмуть участь в Європейській кваліфікації на Олімпійські ігри, яка  відбудеться  в угорському Сегеді 12-13 травня. Вихованець миколаївського веслування Олег Кухарик, який зараз представляє Полтавську область, візьме участь в двох видах програми, адже він здобув перемоги на Кубку України: в спринті-одиночці та у двійці з Віталієм Цуркан  з Миколаєва на дистанції 1000 м.

Також у відборі стартують киянка Юлія Юрійчук, Людмила БАБАК Із Енергодару, херсонець Олександр СИРОМЯТНИКОВ і Павло Алтухов, який представляє Полтавщину. А деякі спортсмени, які вже мають олімпійські ліцензії,  цілеспрямовано готуються до відповідальних стартів. Серед них і перспективна полтавчанка Людмила Лузан

Тож Людмила ЛУЗАН, Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА та ще  сім наших спортсменів, які вже завоювали ліцензії на Олімпіаду для збірної, повинні довести свій статус найкращих на травневому Чемпіонаті України, котрий теж відбудеться у Дніпрі. Саме на цих стартах і буде визначений остаточно склад нашої олімпійської збірної.