Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Віддані власній справі

Мешканці регіону отримали державні нагороди

На Дніпропетровщині вручили державні нагороди людям, які відзначились професіоналізмом та відданістю власній справі. Вони працюють у різних сферах та мають різні виклики. Проте, кожен з них зробив вагомий внесок у розвиток області.

Орден “За заслуги” ІІІ ступеня отримав  Володимир Снісар. Він, як ніхто, пам’ятає той страшний для багатьох день. Коли у 1986 році на Чорнобильській АЕС стався вибух. Та його з командою відправили боротися з наслідками аварії. 

Чоловік каже, одразу по поверненню додому, відчув – існуюче законодавство не захищає ліквідаторів. Взявся відстоювати спільні права – і закрутилося. Вже понад 30 років він займається громадською роботою.

Указом Президента почесним званням “Заслуженний працівник освіти України” нагородили Антоніну Змієнко. Вона вже майже 40 років працює у Дніпровській школі №21. Починала вчителькою, а нині – директор. Жінка каже, отримати таку нагороду дуже приємно. Мовби, це такий результат тієї багаторічної праці, яку вона провела в освіті. 

Нагородили і бункерувальника дробильної фабрики Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату Катерину Гаркушу. Їй вручили орден княгині Ольги ІІІ ступеня. Звання Заслужений артист України отримав провідний майстер сцени Дніпропетровського академічного обласного українського молодіжного театру  Ігор Тітов.

 

 

 

 

Поширити:
10 Червня, 2021