Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Віддати часточку себе

На Дніпропетровщині - 18 патронатних родин

На Дніпропетровщині – 18 патронатних родин. Із них 14 утворилися у 2021 році. Такі сім’ї є справжньою допомогою. Про це повідомили у Дніпропетровській облдержадміністрації. 

Патронат – одна з форм допомоги дітям, які опинилися у складних життєвих умовах. Таким чином, є можливість виховуватися в атмосфері родинного тепла і затишку, отримати певні знання та вміння. І не потрапити до інтернату чи притулку. 14 нових сімей з’явилися у регіоні. А саме, у Дніпрі, Покрові, Синельниковому. А ще у Царичанській, Солонянській, Грушівській, Магдалинівській, Личківській, Троїцькій, Васильківській, Божедарівській, Гречаноподівській громадах.

У тимчасових сім’ях під патронатом виховуються 27 дітей. За кожним з них доглядають нові вихователі. На декілька місяців вони і за батьків, і за педагогів, і за друзів. За правилами, дитина може перебувати під патронатом до трьох місяців. Після її повертають до рідної сім’ї або підшукують нову.

Стати патронатним вихователем може будь-який мешканець області, який досяг повноліття. Єдина умова – разом із ним має проживати повнолітня людина, яка готова допомагати з дитиною. Щоб оформити патронат потрібно звернутися до служби у справах дітей за місцем проживання та пройти навчання. Так, вихователь отримує оплату праці від держави та кошти на виховання дитини. 

Поширити:
2 Лютого, 2022