Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Відкрити свою справу

Для жінок регіону проведуть бізнес-тренінги

Стати професіоналом у своїй справі. Жінкам Дніпропетровщини пропонують  долучитися до кооперативу та стати успішними підприємцями. Для них проведуть безкоштовні бізнес-тренінги 21 та 22 липня. Заходи розраховані на просування товарів на український та, навіть, міжнародних ринки. Про це повідомили у Дніпропетровській облдержадміністрації.   

Перші в списку запрошених – жінки з вразливих категорій. А саме, матері-одиначки, переселенки та ті, хто мають проблеми зі здоров’ям. Організатори навчального курсу повністю забезпечать  учасниць навчальними матеріалами. А при наявності бажаючих з інших областей – розмістять в готелі та повністю компенсують витрати на транспорт. 

Найбільш активні майбутні бізнес-леді матимуть можливість отримати юридичну та бухгалтерську допомогу при реєстрації своєї власної справи. А якщо хтось з учасниць забажає займатися швейною майстерністю, можуть безкоштовно взяти у користування необхідну техніку.  

Аби долучитися до тренінгу потрібно зареєструватися. В перший день навчання розкажуть про основи обліку та оподаткування. А ще про особливості реєстрації ФОПу. Потім учасниці дізнаються як правильно формувати  ціни на товари та послуги легкої промисловості.

 

Поширити:
20 Липня, 2021