Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Вперше в історії

Перший Чемпіонат ЗМІ з воднолижного спорту

 У Дніпрі відбувся перший в Україні, Європі та Світі Чемпіонат з воднолижного спорту та вейкбордингу серед ЗМІ. Провели його на базі єдиного в країні комплексу світового рівня  Sentosa Cable Park Dnepr, котрий має електричну канатну дорогу. Саме тут і  змагалися журналісти та їхні рідні в рамках Всеукраїнської спартакіади Оздоровчо-журналістського  Центру Тригол на Кубок Дракоші. Ці регулярні змагання є унікальними в Світі.

У змаганнях взяли участь 44 представника ЗМІ з 15 команд Дніпра та області. Враховуючи, що переважна кількість була новачками у цих видах спорту, головне було втриматись на старті і спробувати проїхати три кола у трьох спробах. Час проходження дистанції та техніку катання на лижах і вейкбордах оцінювали професіональні спортсмени, спеціалісти та представники федерації.

Треба відзначити, що учасники змагань різного віку та рівня фізичної підготовки. З великим бажанням та зацікавленістю опановували новий для себе вид спорту та відпочинку. А найкращим чином себе проявили діти. Саме вони і показали приклад батькам. Родина відомого журналіста і представника нашого телеканалу Дмитра Тимохіна проявила себе найкращим чином і перемогла в загальнокомандному заліку.  Абсолютним чемпіоном серед  юнаків та дорослих чоловіків став Кирило Тимохін, який виступив краще всіх за технікою катання і навіть виконував складні фігури і подолання трампліну. А серед дівчат та жінок усі перші місця завоювала Емілія Тимохіна. Вона єдина серед жінок, яка подолала усю дистанцію.

Поширити:
29 Липня, 2021