Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

“Вперше в онлайн-форматі: ювілейний V фестиваль талантів та краси Весна-2020”

15 травня у пресцентрі “Громадська платформа” відбулась пресконференція на тему:

“Вперше в онлайн-форматі: ювілейний V фестиваль талантів та краси Весна-2020”

Спікери:

  • Олена Малютіна – організатор Всеукраїнського фестивалю талантів та краси Весна-2020 онлайн
  • Віктор Дем’яненко – продюсер фестивалю
  • Ірина Маловиця – член жюрі фестивалю
  • Олена Волошко – генеральний спонсор фестивалю, представник інтернет-магазину одягу для всієї сім’ї “Чарівні волошки”

Розвиваючий, сімейний, унікальний та ювілейний. Все це щорічний захід, який полюбився багатьом – “Фестиваль талантів та краси Весна-2020”. За рахунком він 5-ий. Та вперше – онлайн.

“У нас немає взагалі ніяких вікових обмежень. У ньому можуть брати участь як маленькі дітки, можуть брати участь діти з батьками. А також можуть брати участь і дорослі”, – розповіла організатор фестивалю Олена Малютіна.

Учасники можуть проявити себе в номінаціях на будь-який смак. А саме: у вокалі, оригінальному, інструментальному та розмовному жанрах, цирковій та театральній майстерності,  блогерстві, кіномистецтві та художній творчості.

Для цього потрібно заповнити анкети, підписатись на групу фестивалю у мережі “Фейсбук”. Після цього ознайомитись з регламентами та вимогами конкурсів. Через онлайн-формат матеріали приймаються на  електронну скриньку, вказану у спільноті.

Генеральний спонсор фестивалю – сімейний магазин “Чарівні волошки”. Його представники не змогли оминути захід, оскільки поділяють ідею організаторів.

“Коли до нас звернулася Олена, сама ідея розкриття талантів в дітях, дорослих, мати можливість підтримати таланти, на сьогоднішній день є дуже великою цінністю. І ми не могли не відгукнутися з цього приводу”, – додала Олена Волошко, генеральний спонсор фестивалю. 

Доробки оцінюватимуть виконавці мрій, провідні лідери думок та справжні чарівники – зіркове жюрі. Серед них телеведучі, музиканти, театрали, хореографи, художники та блогери. 

Оскільки формат онлайн, ми вирішили, що буде голосування онлайн. Кожен глядач може проголосувати за того чи іншого учасника, який йому сподобається. І в сукупності оцінки журі, глядацького голосування, ми вже будемо бачити: хто перемагає в якій номінації”, – прокоментував продюсер фестивалю Віктор Дем’яненко.

“Ми намагаємося завжди судити об’єктивно, враховуючи артистизм. Креативність, винахідливість і так далі”, – додала Ірина Маловиця, член жюрі фестивалю.

Заявки на участь приймають до 20 травня. 27-го відбудеться конкурс для дітей. 28-го – для дорослих та у номінації “карантинне відео”. 29-го конкурси краси. 30-го – вердикт жюрі. 31-го – заплановане нагородження та гала-концерт. 

Повну версію прес-конференції дивіться за посиланням на нашому youtube каналі та у випусках новин на телеканалі ОТВ

 

З питань проведення прес-конференцій звертайтесь:
м. Дніпро, вул. Європейська, 15, 3 поверх;

Булавка Галіна Іллівна: 067-637-24-70;

Мітус Анна: 097-905-57-59; Або за адресою irt.channel@gmail.com

Поширити:
15 Травня, 2020