Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Впевнені перемоги

БК “Дніпро” по черзі переміг баскетболістів Южного та Одеси

Подвійний успіх в регулярному чемпіонаті України у чоловічій суперлізі для баскетбольної команди обласного центру Дніпропетровщини.

З рахунком  93:83  БК “Дніпро” переміг вдома  Южненський  “Хімік”, таким чином взявши  своєрідний  реванш за поразку у фіналі Кубку країни.

Зустріч розпочалася у досить гарному темпі обох команд, але  Южненці більш швидко набирали очки. Темп атаки в них задавали  Ковляр і Нельсон. Проте господарі  вчасно схаменулися і змогли наздогнати суперника. Найнаполегливіше вони відпрацювали у другій чверті і виграли її з перевагою у 21 очко. Гравці “Хіміка” тільки припускалися втрат.

Втім по перерві у команди Віталія Степановського виявилися ще сили продовжувати боротьбу. Хімік виграв  і третю, і четверту чверті гри.

Проте незважаючи на виграні суперником три чверті, “Дніпру” вистачило 21-очкової переваги в другій для загальної перемоги.

Серед переможців потужно відіграли Бобров з Терреллом, Шундель та Закурдаєв. Відзначимо появу у складі  “Дніпра” після  травм  Санона і Натяжка. А найрезультативнішим гравцем матчу став форвард “Хіміка” – Льюїс Салліван. Для своєї команди він набрав 30 очок і зробив 14 підбирань. Наступний домашній поєдинок  “Дніпро” провів  проти  “Одеси”.  Розпочали господарі майданчика у невисокому темпі. Після кількох стартових хвилин у “Дніпра” було лише 2 влучання з 9. А гості намагалися максимально використовувати такі сприятливі для себе обставини. Хоча загальна перевага після першої половини була не така вже й вражаюча – лише  5 очок. З початком третьої чверті перебіг боротьби не змінився, але господарі поступово реалізовували свою перевагу, і у  заключній частині матчу довели перевагу над суперником . У підсумку: п’ята перемога “Дніпра” в чемпіонаті та п’ята поразка “Одеси” в сезоні.  Серед переможців відзначилися результативністю Іссуф Санон, який поступово виходить на свій кращий рівень після травми, та В’ячеслав Бобров. У наступному поєдинку БК “Дніпро” зіграє вдома, 6 листопада проти Кам’янського “Прометея”.