Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Визначили фіналістів

Другий турнір Ліги «Hard Сombat» у Дніпрі

У   Дніпрі провели вже другий відкритий турнір єдиноборств в новому форматі. Змагання під назвою  однойменної Ліги  «Hard Сombat» на цей раз  відбулися у закритому приміщенні з урахуванням карантинних норм та обмеженою кількістю глядачів. Hard combat – це напрямок командного багатоборства на ринзі у складі двох бійців. Вага кожної команди на першому турнірі  була до 170 кг. Одночасно в рингу змагаються  дві команди в повний контакт.

Організатори в цей день зробили справжній фестиваль єдиноборств адже у цей вечір на ринзі зустрілися представники різних стилів. Тут розташували спеціальний ринг збільшеного розміру  для проведення поєдинків у незвичному форматі 2 на 2. В другому турнірі взяли участь команди у ваговій категорії 150 кг. У підсумку у суперфінал вийшли найкращі. Це команда «Карат 777» – Віктор «Маорі» Євтюшкін і Артем «Агресор» Нечипуренко. Обидва бійці з міста  Остер, що на Чернігівщині.

У фіналі команда  «Карат 777» зустрінеться зі столичною  командою «Октагон-150», яку представляють на цьому турнірі бійці  Юрій Гнип і Ахмед Дурдиєв з Туркменістану. Вони впевнено перемогли своїх суперників. Проводився турнір за олімпійською системою з вибуванням  після першої поразки. Також провели в цей день і відкладені поєдинки першого турніру. У категорії 170 кг, в другому  півфіналі між командами “Квазар” (Артем Шахов і Владислав Єрмолаєв) та “Z-fighter” (Дмитро Басараб і Євген Харабет перемогу виборола команда “Z-fighter” і вже на наступному турнірі у фіналі зустрінеться с Владиславом Кошелем та Владиславом  Кукаріним (команда “White knights”).

У відкладену поєдинку у категорії К -1 Владислав Єременко переміг Антона Чернікова, а суперфінали Ліги  «Hard Сombat відбудуться вже зовсім скоро – наприкінці грудня або на початку січня 2022 року

 

 

 

Поширити:
5 Листопада, 2021