Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Їжу не приготуєш

У регіоні “злісні” боржники можуть залишитися без газу

ТОВ “Дніпропетровськгаз Збут” продовжує фіксувати зростання заборгованості своїх клієнтів за спожитий природній газ. Нині загальна сума боргу сягнула понад триста дев’яносто сім мільйонів гривень. 

Так у порівнянні з липнем сума недоїмки зросла на три цілих п’ять десятих відсотка. А до списку “злісних” боржників потрапили жителі Дніпра, Кривого Рогу та Кам’янського. А також домогосподарства з Нікополя, Новомосковська та Павлограда. 

Зазначимо, що на період карантину постачальникам заборонено нараховувати неплатникам штраф та пеню. А ще — припиняти надання житлово-комунальних послуг у разі несплати або оплати в неповному обсязі. Та віднині таке вето діятиме лише в тих регіонах, де встановлена “червона” зона карантину. 

Водночас перед споживачами та “злісними” боржниками залишається обов’язок щомісяця до 25 числа сплачувати за блакитне паливо. 

Зважаючи на зростання захворюваності на COVID-19, сплачуйте рахунки за газ дистанційно. Для цього існує декілька зручних способів: Особистий кабінет на сайті 104.ua; Чат-бот 7104ua у Viber та Telegram. Та мобільний додаток 104 Mobile для Android або 104 Mobile Light для iOS.

У разі ж виникнення труднощів з погашенням заборгованості, ви можете звернутися до постачальника за реструктуризацією. Тобто укласти графік погашення боргу за газ частинами.

 

Поширити:
14 Вересня, 2021