Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Задля безпеки

Надзвичайники Дніпропетровщини нагадали мешканцям про правила поводження з вогнем

Кількість пожеж у житлових секторах виросла в декілька разів, тому рятувальники вкотре провели  профілактичну роботу серед мешканців регіону. Вони нагадали людям про правила користування електричними приладами, обслуговування пічного опалення та газового обладнання. Крім цього, влаштували рейди  у житловому секторі міст та сіл, серед

багатодітних сімей та малозахищених верств населення. Їм приділили максимум уваги. Адже, останнім часом збільшилися трагічні випадки з дітьми. 

Батьків просили не залишати малечу без нагляду, навчати їх правилам безпеки життєдіяльності та діям у разі виникнення пожежі. Також, наголосили, щоб діти не слідкували за електроприладами та опалювальними пристроями. Малечу попередили про заборону пустощів з вогнем та небезпечними предметами.

Фахівці радили не залишати обігрівальні пристрої увімкненими на ніч, та

перевіряти печі перед тим, як лягати спати задля своєї безпеки. Та привели у приклад трагічні випадки пожеж, які нещодавно сталися на території України та області. Рятувальники роздали інформаційні листівки, де надаються поради щодо безпеки у побуті та відповідали на питання співрозмовників.

Всі ці заходи спрямовані на запобігання виникнення надзвичайних

ситуацій, зменшення кількості випадків травмування та загибелі дітей і дорослих на пожежах. 

 

Поширити:
22 Листопада, 2021