Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Захист від COVID-19

Чи є пластикові прозорі “маски” засобом індивідуального захисту?

Вже третій рік поспіль в Україні не вщухає ковід-19. Пандемія внесла корективи в життя чи не кожної людини. Всі почали носити засоби індивідуального захисту, рукавички та тримати дистанцію. Задля безпеки своїх клієнтів, жити за новими правилами довелося і працівникам сфери обслуговування, кафе, ресторанів та готелів. І тривалий час вони використовували пластикові прозорі “маски”. Проте, як пояснили у МОЗ, нічого спільного із засобом індивідуального захисту такі предмети не мають. 

Фактично, люди, які використовують такі пластикові “маски”, не мають жодного ефективного засобу індивідуального захисту. Адже ні в жодному документі, що регулює протиепідемічні правила, про них не згадується. Це пов’язано з тим, що такі засоби не щільно прилягають до обличчя. І відповідно, не захищають від інфікування інших та не убезпечують від зараження того, хто носить такі “маски”. 

Міністерство охорони здоров’я України закликає працівників сфери обслуговування турбуватися про себе та своїх відвідувачів. Та використовуватися ефективні засоби індивідуального захисту. 

Поширити:
13 Січня, 2022