Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

“Зайчики”, екологія міста та забудови

Як пройшла 11 сесія Дніпровської міської ради

Мешканці Дніпра вже звикли, що у міській раді завжди “весело”. І дійсно, адже очільник міста називає депутатів “зайчиками”. 11 сесія Дніпровської міської ради не обійшлася без скандалів. Засідання розпочалося зі звернення секретаря Олександра Санжари. Він попрохав проголосувати депутатів за те, щоб прибрати всі розважальні заклади з прибережної зони. Все для того, аби мешканці змогли насолодитися красою Набережної та річки. Та з усієї кількості виділили лише декілька закладів, які відносяться до політичних опонентів міського голови.
Депутати проголосували та не всі підтримали таке рішення. 

Міський голова Борис Філатов виступив до депутатів з емоційною промовою. 

Після цього Борис Філатов покинув сесійну залу та повернувся на закриття. Перерва тривала близько тридцяти хвилин. Продовжив сесію секретар Олександр Санжара. Тільки після цього депутати затвердили порядок денний. Та обговорення екологічного питання та зонування міста Дніпра не закінчилося. 

Вирішили і розглянути ситуацію, яка виникла декілька днів тому. Коли більше сотні мешканців житлового масиву “Перемога” вийшли на мітинг боротися за дерева. Бо як виявилося, замість зелених насаджень там мала з’явиться нова забудова.  Люди проти такого. І вони  поки перемогли. 

Також на засіданні звітував про зроблену роботу керівник Центральної окружної прокуратури міста Дніпра. Він повідомив депутатам про хід справи щодо побиття журналістів і операторів співробітниками КП “Муніципальна варта”. 

Після обговорення резонансних тем присутні взялися за розгляд порядку денного по суті. До комунальної власності знову прийняті мережі водопостачання та водовідведення, розширений перелік нерухомості для приватизації. Не оминули увагою і надання дозволу на облаштування ковзанки у центрі Дніпра, коли навколо триває пандемія коронавірусу. 

Наступна сесія Дніпровської міської ради відбудеться 24 листопада. 

 

Поширити:
20 Жовтня, 2021