Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Заради 4 мільйонів

Затримано злочинців, які погрожували фермерам

Постійні дзвінки фермерам та погрози про фізичну розправу. Спецпризначенці КОРД затримали групу чоловіків, які не давали аграріям нормально жити. Банда складалась з трьох осіб: мешканців Дніпра, Синельникового та Солонянського району. 

Поліціянтами встановлено: зловмисники не тільки телефонували жертвам. Вони на практиці доводили свої наміри. А саме, підпалювали територію біля зерносховища та обстрілювали її. За залишення у спокої родини та майна, а також для спокійного продовження фермерської діяльності, порушники закону вимагали 4 мільйони гривень. 

Зібравши достатньо доказів причетності вказаного “тріо” до вимагання коштів з потерпілих, правоохоронці затримали їх при передачі першої частини грошей від  фермерів в сумі 700 тисяч гривень. Під час обшуків за місцем мешкання та в автомобілях затриманих, вилучено гроші, зброю та боєприпаси. 

Фігурантам загрожує відповідальність за частиною 2 статті 189 Кримінального кодексу України – вимагання. Вона передбачає від трьох до семи років позбавлення волі.

 

https://www.otv.ua/R4kAQ-2LgFc

Поширити:
5 Вересня, 2020