Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Живі враження та емоції

У Дніпрі відкрили інтерактивну виставку “Вражаріум”

Побачити найвіддаленіші куточки світу, не покидаючи межі власного міста. У Дніпрі на площі Героїв Майдану відкрили захоплюючу та інтерактивну виставку “Вражаріум”. Вона цікава як дітлахам, так і дорослим. Адже в двух морських контейнерах знаходиться понад сорок інтерактивів та шість VR-станцій.

Виставку організували в морських контейнерах недарма. Вони пройшли дуже великий шлях від китайського міста Гуанчжоу до Одеси. Та вже в Києві всерндині їх облаштували цікавими інтерактивами. 

Дослідження свідчать, що 52 відсотка українців жодного разу не були за кордоном. А 44 відсотка – називають подорожі мрією №1, на рівні з фінансовим добробутом рідних.

Відвідати виставку можуть усі бажаючі. Вхід – безкоштовний. Та для того, щоб було комфортно знаходитися на локації, слід зареєструватися в чат-боті або скористатися QR-кодом завчасно. Для мільйонів українців мрії про подорожі ще довго можуть залишатись нездійсненними. І тому така експозиція зробить найяскравіші враження світу доступними для кожного. 

Поширити:
8 Жовтня, 2021