Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Знайте і пам’ятайте!

Як уникнути обмороження взимку

Зима – непередбачувана пора. Адже помірна температура повітря може досить різко змінитися на суттєвий мінус. Мешканцям Дніпропетровщини нагадали: що таке обмороження та як від нього вберегтися. 

Це ураження шкіри через зниження температури повітря. До цього може призвести і тісне вологе взуття, і неправильний одяг. Загалом, якщо ви йдете на вулицю, то фахівці радять замість товстої кофти віддавати перевагу кільком легким. Взуття має бути не тісним. Також потрібно пам’ятати про наявність шарфу і рукавичок. Бажано з водовідштовхуючої тканини. 

Крім того, рекомендовано не вживати алкогольних напоїв. Адже вони сприяють високій втраті тепла. Якщо ви йдете на прогулянку – поїжте. Це надасть додаткову енергію. 

Симптомами переохолодження є лихоманка, блідість, посиніння шкіри, тремтіння. Вслід за синьою шкірою можуть з’явитися прозорі пухирі.  Третя й четверта стадії супроводжуються потемнінням шкіри та відмиранням м’яких тканин. 

У групі ризику знаходяться громадяни з порушеною або не налагодженою терморегуляцією. Запамятовуйте дієві поради та пам’ятайте – здоров’я і безпека у наших руках. Якщо ви розумієте, що отримали обмороження – негайно зверніться за допомогою до лікарів.

Поширити:
11 Січня, 2022