Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Знайти вихід

На Дніпропетровщині борг мешканців за газ зростає

Борг клієнтів “Дніпропетровськгаз Збут” невпинно зростає. Наразі, за використане блакитне паливо мешканці регіону повинні заплатити понад 423 мільйони гривень.  Дніпряни – 147 мільйонів гривень. Криворіжці – 62 мільйони гривень.  А мешканцi Кам’янського винні за газ 45 мільйонів гривень. 

На четвертій сходинці опинився Нікополь у якого більш, ніж 16 мільйонів гривень боргу. Фахівці “Дніпропетровськгаз Збут” наголошують на тому, щоб подібних ситуацій не виникло в інших мешканців області, потрібно розраховуватися за газ вчасно – щомісяця до 25 числа. У разі ігнорування, на споживачів чекає примусове стягнення несплачених коштів. 

Також можуть постраждати через заборгованість і громадяни, які отримують субсидію. За даними спеціалістів, наразі, майже чотири тисячі субсидіантів вже протягом трьох місяців не сплачують за блакитне паливо. Інформацію про них надсилають до органів соціального захисту населення.
Мешканці можуть підключити собі тариф “Твій газ. Рівномірний платіж”. Це дозволить уникнути проблем і зекономити кошти у своїх платіжках. Дізнатися більше про нові можливості та розрахувати суму щомісячного платежу  можна на офіційному сайті. 

 

 

 

Поширити:
30 Червня, 2021