Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Зовсім скоро!

На вулиці Дніпра вийдуть ще 45 автобусів великої місткості

В рамках програми “смерть маршруткам”, до Дніпра приїхало ще 45 автобусів великої місткості із Норвегії. Транспорт проходить певні етапи “освоєння” у нашому місті. Тобто повне оновлення, після якого автобуси розподіляють за напрямками. Станом на 19 листопада, автобуси великої місткості працюють на 42 маршрутах.

Фахівці кажуть, що до кінця наступного року маршрутний автопарк нашого міста буде повністю оновлено. А потім мають зникнути автобуси малої місткості, по типу “Рута”, чи “Спринтер”.

Про переваги оновленого транспорту нам розповів водій Анатолій Романенко. Він стверджує, що ці автобуси значно відрізняються за комфортом. Автоматична коробка передач, швидке нагрівання температури у салоні в холодну погоду, і швидке охолодження повітря в салоні, якщо на вулиці спекотно, встановлена антиблокувальна система коліс, новий рівень безпеки та легке управління. Також, Анатолій коментує чому саме люди похилого віку так прикіпіли до цього автобусу.

Щоб мати такий вишуканий і гарний вигляд, автобус проходить багато етапів підготовки. Повна модернізація салону і зовнішнього покриття, нанесення брендування і багато деталей. Оновлення збільшує життєдіяльність цього транспорту і підвищує його строк придатності до 10 років мінімум.

Але через карантин з’явився певний “зрізаний пік”, коли перевозити майже нікого, тож випускати на дороги автобуси великої місткості дуже незручно. Наразі триває певне “гібридне обслуговування”, тобто курсують автобуси середньої місткості і автобуси першого класу.

https://www.otv.ua/PzXtiAZHjmQ

Поширити:
19 Листопада, 2020