Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Звернути увагу на проблеми

До дня міста собачники влаштують ходу зі своїми чотирилапими

До дня міста Дніпра передбачена численна кількість заходів. Один з них – хода власників собак зі своїми улюбленцями. Таким чином, люди хочуть привернути увагу до проблем. Серед них – відсутність нормальних зон вигулу, безпритульні тварини, низький рівень вакцинації тварин, випадки крадіжки тварин і багато інших. 

Звідку беруться “безпритульники”? Від домашніх, недобросовісних власників, які вважають за потрібне випускати тварин на самовигул, викидають цуценят і безліч інших чинників. Тому, щоб звернути на такі моменти увагу, запрошують до участі в ході будь-кого. Але є умови: собака повинна бути соціалізована, керуюча та, головне – не боятися людей. Крім цього, не реагувати на шум, салюти та музику. Господар має показати паспорт чотирилапого з усіма діючими щепленнями і обробкою від паразитів. А також амуніцію і намордники для великих собак. 

Хода стартує 11 вересня о 18:00 біля цирку. Вона триватиме три години. Маршрут простягнеться від цирку до фестивального причалу по Набережній Дніпра.  За цей час господарі покажуть своїх вихованих керованих собак, різні трюки, дресирування і танці з чотирилапами. Також мешканці Дніпра матимуть змогу сфотографуватися з тваринами. 

 

 

Поширити:
9 Вересня, 2021