Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Прес-конференція на тему: “День юриста”

8 жовтня о 10:00 в прес-центрі “Громадська платформа” відбулась прес-конференція на тему: “День юриста”

Спікери:

  • Світлана Торопчина-Агалакова – адвокат

8 жовтня в Україні своє професійне свято відзначають юристи. Зародилась ця професія ще в Стародавній Греції. А богиня права та законного порядку Феміда й досі вважається покровителькою всіх правознавців.

З нагоди свята до прес центру “Громадська платформа” завітала дніпровський адвокат Світлана Торопчина-Агалакова. Вона привітала колег, розповіла про шлях до професіоналізму та про основні риси гарного фахівця.

“Складно визначити гарного юриста і, звичайно, не по очах, не по візитці. По питанням можна визначити, які можна задати юристу. Запитати скільки він працює, скільки років в цій сфері, досвід. За рекомендаціями, можливо. За досягненнями.” – поділилася адвокат.

Точність і відповідальність – невід’ємні риси кожного фахівця. Але Світлана запевняє:  креативність та відкритість не менш важливі в юриспруденції. А подолати втому та стрес вона радить за допомогою спілкування з друзями та приємним проведенням часу: “Але все таки треба навчиться якимись своїми способами не приймати це до свого серця. Тому що головне – віра. Все буде добре.”.

Сучасне правознавство включає в себе всю судову систему, знання про закони та способи їх виконання. А День юриста невипадково святкують саме 8 жовтня. Адже саме в цей день Київський князь Ярослав Мудрий видав перший звід законів “Руська правда”.

Світлана Торопчина-Агалакова висловила вітання колегам: “Як сказав один мудрець, що наше щастя залежить від того, скільки людей вам сказали дякую. Тому бажаю, щоб якомога більше людей вам, панове юристи, кожен день говорили велике вам дякую.” 

Зазначимо, професійне свято юристи відзначають, починаючи з 1997 року.

 

img_0388

Повну версію прес-конференції дивіться за посиланням на нашому youtube каналі та у випусках новин на телеканалі ОТВ

З питань проведення прес-конференцій звертайтесь:
м. Дніпро, вул. Європейська, 15, 3 поверх;

Булавка Галіна Іллівна: 067-637-24-70;

Мітус Анна: 097-905-57-59;

Або за адресою irt.channel@gmail.com

Поширити:
8 Жовтня, 2019

Залиште відповідь