Цими вихідними у Дніпрі пройшов великий авіаційний фестиваль Open Sky 2017 (Оупен скай дві тисячі сімнадцять). Він стартував у суботу на спортивному аеродромі «Кам’янка». Фестиваль тут проходить вже вдруге, і організатори планують проводити його щороку.

Присутні побачили повітряний фрістайл і пілотаж. Кожен охочий зміг подивитися на місто з круїзних та пілотажних літаків. Але насолодитися польотом можна було лише за гроші. За даними інтернет-ресурсу «Інформатор», в залежності від технічних характеристик літака та тривалості польоту, розвага коштувала від п’ятисот до п’яти тисяч гривень.

Втім, організатори фестивалю запевняють: перш за все, захід провели задля популяризації авіації та залучення молоді до авіаційного спорту.

Раніше аеродром «Кам’янка», що розташований неподалік житлового масиву Лівобережний-3, був важливою базою для повітряних видів спорту. Тут готували пілотів літаків, вертольотів та планерів, літали на мотодельтапланах та стрибали з парашутами. Також на аеродромі базувався Дніпровський авіаційний спортивний клуб. У дві тисячі дванадцятому році аеродром був закритий, але зараз починає потроху відновлюватися. Міська влада сподівається, що у майбутньому «Кам’янка» знов стане авіаційним центром Дніпра.