Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Бойова майстерність

Всеукраїнський семінар та збори з Кіокушин карате ІKA

З урахуванням всіх карантинних норм для безпеки учасників. У Дніпрі відбулися Всеукраїнський семінар та тренувальні збори з кіокушин карате за версією ІKA на базі нового спортивного залу Warriors. Заклад гарно пристосований не тільки для проведення теоретичних та тренувальних занять, а і для приймання змагань з цього бойового мистецтва. 

Учасники семінару приділили суттєву увагу підготовці спортсменів та тренерів до приїзду японського майстра, шихана Стівена Фу. Його візит запланований на грудень. В Україні він оцінюватиме рівень розвитку кіокушину.

Ще однією важливою складовою семінару та тренувальних зборів було підведення підсумків року, що минає. Крім цього – побудова планів на майбутнє. Та обговорення тез на щорічний міжнародний турнір “Зірки кіокушину”. Участь на який, 12 грудня, підтвердили країни Європи та Азії. 

Важливо підкреслити, що під час вказаних заходів відбулося отримання поясів, чергових данів, суддівських категорій та сертифікатів про прийняття в організацію спортсменів та сенсеїв. 

Поширити:
18 Листопада, 2020

Залиште відповідь