Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Бойова нічия

У Дніпрі відбулося футбольне свято

Вперше за 10 років. До Дніпра завітала футбольна збірна України. На «Дніпро-Арені» відбувся товариський матч зі збірною Нігерії. Шевченко виставив експериментальний склад – порівняно з протистоянням з Литвою змінилося одразу 7 футболістів старту.

Проте початок гри видався провальним для наших футболістів. Вже на 4-й хвилині матчу Івобі зліва прострілив на Арібо, який ударом у дотик відкрив рахунок. А у середині першого тайму усе стало ще гірше – арбітр призначив 11-метровий після фолу Караваєва на Калу. Осімхен реалізував «вирок». Такого початку мало хто очікував.

По перерві наша національна команда перебудувалася і заграла активніше. Наприкінці другого тайму «синьо-жовті» протягом хвилини перевернули хід матчу, провівши дві блискавичні атаки.

Спочатку забив Зінченко після пасу Караваєва. Одразу після цього Яремчук з другої спроби відзначився з передачі Марлоса.

2:2 —поєдинок завершився бойовою нічиєю.

Зазначимо, це вже 4-й матч збірної у Дніпрі. 2005 року ще на «Метеорі» сталася нічия з Албанією 2:2. А у 2008 і 2009 роках вже на «Дніпро-Арені» наші футболісти мінімально перемагали Норвегію та Англію – двічі по 1:0.