Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Чергова перемога

БК “Дніпро” в гостях обіграв МБК “Миколаїв”

Баскетбольний клуб “Дніпро” вкотре здобув перемогу над суперниками. З рахунком 87:76 наші спортсмени обіграли команду з Миколаєва. І хоч поєдинок проходив на чужому майданчику, на гру дніпрян це жодним чином не вплинуло.

До цього матчу команди підійшли з різними показниками. “Дніпро” мав в своєму активі 14 перемог і 5 поразок, і при цьому займав друге місце в турнірній таблиці з 33 очками. У “Миколаєва” ж було 26 очок в активі, 6 перемог і 13 поразок.

Напруження гри відчувалось вже з перших хвилин. Обидві команди боролися за перемогу в одному шаленому ритмі. Вийти в лідери дніпрянам вдалося лише в останній чверті. За лічені хвилини до кінця поєдинку наші спортсмени збільшили рахунок на свою користь.

Завдяки цій перемозі наш клуб залишився на другому місці в Чемпіонаті, відстаючи від спортивного клубу “Прометей” всього на 1 очко. Однак у наших баскетболістів є ще одна гра в запасі.