Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Дніпру – 244 роки!

Яким був День міста 2020

Сильне, могутнє, найкраще. 12 вересня – Дніпро відзначило свій 244 день народження. І вже за доброю традицією, місто перетворилось на єдину  “величезну сцену”, на якій до свята розкривалося багато сюрпризів. 

Як завжди, гуляння розпочались поблизу пам’ятника першому почесному громадянину нашого міста Олександру Полю. Тут пройшла низка святкових флешмобів від кращих творчих колективів Дніпра. Які продемонстрували не тільки танцювальні, а і співочі номери.

Також глядачі стали свідками невеликого театралізованого історичного екскурсу в минуле Дніпра. Його продовжила неочікувана заява. Фахівцям вдалося знайти могилу та прах Олександра Поля. Це підтверджують результати експертиз. Крім того, вони ще натрапили на частину унікального матеріалу, з якого був зроблений надмогильний хрест Олександра Поля. Вцілів тільки один уламок. Адже під час бомбардування Лазаревської церкви, хрест розлетівся по великій території.

Далі під час заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, полеглих за свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Також відбулася церемонія покладання квітів.

В цей час на алеї проспекту Дмитра Яворницького вже розгорнулася виставка виробів народного господарства. Сотні людей з’їхалися до Дніпра, щоб продемонструвати свої вироби. Вказана локація також відзначилась парадом комунальної техніки. Близько шістдесяти різноманітних машин проїхали центральним проспектом та Набережною. 

Від самого ранку святкування вже зібрало величезну кількість задоволених дніпрян, які з радістю ділились один з одним вітаннями.


Ще одна знакова подія – відкриття у День міста тролейбусного маршруту на Придніпровськ. Для його мешканців така новина – дуже радісна. Оскільки, їм доводилося їздити у вщент забитих маршрутних автобусах. А подекуди – користуватися таксі. Приватні машини не завжди приймали виклик у віддалений район.

Відбулися і вже традиційні Битва хорів та Парад Оркестрів. На Січеславіскій Набережній били тарілки, а біля цирку готували рекорду піцу. До того ж, на фестивальному причалі зібралися найсильніші люди України на чолі з дворазовим володарем титулу «Найсильніша людина світу» Василем Вірастюком. 

Родзинкою свята  стала масштабна світло-лазерна артінсталяція Dnipro Light Flowers. Недіюча заводська труба висотою 120 метрів покрилась джерелами світла, а на її вершині майорів найпотужніший в Україні лазер. Вогні доповнив барвистий салют з водяних барж.

Поширити:
14 Вересня, 2020

Залиште відповідь