Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Довгоочікувана подія

Міжнародний професійний чоловічий тенісний турнір ITF M15 «Lake Park Open - 2020»

Перші професійні змагання на території України з осені минулого року. У Новомосковську стартував Міжнародний  професійний  чоловічий  тенісний  турнір  ITF M15   «Lake Park Open – 2020». 

Його учасниками стали не тільки українці. А і гості з інших країн: Росії, Естонії, Казахстану, Британії, Франції, Чилі та США. На турнір потрапили сіяні професіонали та кращі спортсмени в кваліфікації.  Співорганізатор події  Сергій Грибков розповів, що  до останнього ніхто не знав, чи відбудуться змагання чи ні.  Адже через введений карантин іноземцям заборонили в’їзд. Довелося звернутися  до  Міністерства, щоб дозволити спортсменам виступати на змаганнях  за  спеціальним запрошенням. І це вдалося.

Дійсно, європейські стандарти – вже наша візитівка. Особливо – спортивної Дніпропетровщини. У нового клубу «Lake Park», де проходив турнір, є всі шанси стати одним  з тенісних центрів України. Бо у ньому є корти міжнародного класу і всі умови для проведення міжнародних змагань.
У учасників турніру  тільки позитивні відгуки про нього. Адже чим більше таких гарних змагань – тим краще. Бо кожний  поєдинок – безцінні враження та фундамент для роботи над собою.

Зазначимо, Міжнародний  професійний  чоловічий  тенісний  турнір  ITF M15   «Lake Park Open – 2020», призовий фонд котрого 15000 доларів, розпочався кваліфікаційним відбором наприкінці серпня. А з 1 вересня стартували поєдинки  основної сітки. Фінал заплановано на 6 вересня. 

Відзначимо, що  саме у ці дні в Європі  проходять лише 2 професійні турнірі такого рівня. У Швейцарії та на Дніпропетровщині. 

Поширити:
3 Вересня, 2020

Залиште відповідь