Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Диво сталося!

Новий міст у Дніпрі відкрито

Диво таки сталося! Новий міст у Дніпрі відкрили, до того ж, достроково! Подарунок від міської влади дніпряни отримали неочікувано раніше обіцяного – не на День міста, а у несвятковий вихідний. Утім, ця подія викликала у містян неабиякий шквал емоцій, через що звичайна субота перетворилась на справжнє торжество.

Вже у перші години після відкриття на переправі почали збиратися здивовані люди, аби на власні очі переконатися, що це не сон. Проте увагу більшості, все ж таки, привернуло не оновлення. Родзинкою нового Нового мосту стало крісло. Справжнісіньке крісло очільника міста, щоправда, не таке м’якеньке, як в його кабінеті. Інсталяцію зробили з арматури, аби показати, що місце мера не таке комфортне, як здається на перший погляд. Проте людям, як свідчать тисячі світлин в Мережі, крісло сподобалось.

Сам Борис Філатов не прокоментувати таку подію не зміг. На своїй сторінці у Фесбук мер виклав відео-допис з власним баченням цього дійства. Звичайно, нагадав і про парі з президентом.

Нагадаємо, Новий міст у Дніпрі закрили ще восени 2017 року. На його реконструкцію витратили майже 400 мільйонів гривень та два роки терпіння містян. 

 

Поширити:
9 Вересня, 2019

Залиште відповідь