Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Гідний результат

У Дніпрі відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо

19 жовтня у Дніпрі відбувся Всеукраїнський юнацький турнір з дзюдо “Патріот”. Змагання присвятили Дню захисника України. Участь в ньому взяли 146 учасників з різних міст віком 15-16 років. А господарі турніру – дніпровські юнаки – вибороли 15 нагород.

Змагалися як новачки, так і спортсмени з досвідом. Найтитулованіший учасник змагання – дніпрянин Ростислав Бережний. Він – срібний призер Чемпіонату світу по дзюдо серед кадетів-2019. А на турнірі “Патріот” юнак виборов золото. Також чемпіонами стали Віталій Пастушенко, Владислав Удод, Арчил Бігвава, Роман Крахмальов із Запоріжжя, та дніпряни Кирило  Манько, Илья Клименко, Кристіан Хохлов. Загалом господарі відстояли право на 4 золоті, 3 срібні та 8 бронзових медалей.