Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Global Teacher Prize Ukraine 2020

У Дніпрі пройшов фінал національної вчительської премії

Професіоналізм, креативність, лідерство, уміння адаптуватися до нових умов та знайти вдале рішення. Саме за такими категоріями довелося змагатися фіналістам національної вчительської премії Global Teacher Prize Ukraine 2020. Для участі у ній організатори відібрали 10 найкреативніших та найамбітніших педагогів-новаторів з різних куточків країни. Серед них і молодий вчитель з Кам’янського – Андрій Олійник. 

Учасники фіналу міркували про навчально-розважальний аудіоконтент, який можна використовувати під час поїздок шкільними автобусами. А також над концепцією навчальної програми для вихованців малих групових будинків. Також на цьому етапі були тімбілдінги, онлайн-уроки, розробки стратегій. А ще – парне проведення уроків в одній із шкіл Дніпра. Теми яких, розкривалися за декілька хвилин до початку заняття. 

Фіналісти –  викладачі астрономії, інформатики, історії, хімії, англійської, фізкультури, етики, хореографії та вчитель початкових класів. У кожного – свій індивідуальний підхід до занять.

Переможця Global Teacher Prize Ukraine 2020 назвуть 3 жовтня на урочистій церемонії в Києві. Його обиратиме експертне журі. Головний приз 250 тисяч гривень, поїздка на найбільший освітній форум світу та один рік безкоштовного навчання від організаторів. Оберуть і переможця глядацьких симпатій. Наразі триває народне голосування.

 

 

Поширити:
14 Вересня, 2020

Залиште відповідь