Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Карантин – не канікули!

Про забезпечення дозвілля дітей під час знаходження вдома

Першими на вимушені канікули пішли школярі та студенти. Їх відправили на дистанційне навчання. Стосовно цього у мерії розповіли: в нашому місті для дітей, які перебувають на карантині, повністю забезпечені умови для здобуття знань на відстані. 

Директорка НВК № 131 Олена Кізіль розповіла: для того, щоб школярі не гаяли час вдома є безліч онлайн ресурсів. Проте відповідальність за контролем якісного проведення часу в інтернеті лежить на плечах, безпосередньо, батьків.

Начальниця відділу ювенальної превенції ГУНП в Дніпропетровській області Наталія Лазаренко, у свою чергу зазначає: батьків, чиї діти знаходяться на вулиці під час карантину, поліція не штрафує. Проте представники правоохоронних органів закликають усіх залишатися вдома та займатися улюбленими справами. А школярам – дистанційно навчатися. 

Представники батьківської ради при міському голові також закликають батьків бути готовими. Та сформувати для себе і дітей графік проведення часу в обмежених умовах. Та зазначають: психологічне здоров’я дітей – зараз головне. А для того, щоб вони мали можливість здобувати знання сидячі вдома, за тиждень був зроблений ривок в онлайн-освіті. 

 

Поширити:
24 Березня, 2020

Залиште відповідь