Днепр, ул. Европейская 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Кладовище для тварин

Де кам'янчани ховають домашніх улюбленців?

На Лівому березі Кам’янського, поруч з зоною відпочинку,  вже декілька років розростається неофіційне кладовище для тварин. Господарі хоронять своїх домашніх улюбленців з усіма похоронними атрибутами. Про це написала мешканка міста у Фейсбуці. 

УВ.жители левого берега,как думаете- это нормально,устраивать собачье кладбище в лесу где гуляют дети?? Да и вообще. ..у меня нет слов.”

В коментарях відразу розпалилася дискусія.

“ А чего шататься в лесу детям ? И даже если там есть захоронения собак, то что теперь ? Причем тут вообще ваши дети ? Могилы собак им как-то мешают ?”

“ Не нормально. Нужно выделить для этого специальное место. Вызывает также недоумение то обстоятельство, что владельцы умерших домашних животных установливают на месте их захоронения кресты.”

“Я тоже очень люблю животных. Но это лишнее по моему. Можно похоронить своего любимца где-то и не устраивать культ. Сто процентов никто потом на эти могилки ходить не будет)”

Офіційного кладовища для домашніх улюбленців у місті немає, проте підкреслимо:  неофіційних стає все дедалі більше. Доречі, ми дізналися, що така проблема є у кожному українському місті, крім Харкова. Там запропонували альтернативне вирішення проблеми. У 2012 році у місті відкрили перший і поки що єдиний в Україні крематорій та колумбарій для четверолапих.

Поделиться:
FacebookTwitter
Январь 9, 2019

Добавить ответ