Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Коронавірусна ситуація

Як Дніпропетровщина справляється з COVID-19

Ситуація стабільна та повністю контрольована. Саме так зараз характеризують короновірусний стан Дніпропетровщини. Керівництво області докладає максимум зусиль, аби позитивні показники якомога довше залишалися такими. Про це під час ексклюзивного інтерв’ю телеканалу ОТВ повідомив директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Валерій Сердюк.

Наразі в регіоні зареєстровано 2 лабораторно підтверджених випадки коронавірусу – це молода пара, яка нещодавно повернулась з Франції. Хворі знаходяться в Дніпропетровській інфекційний лікарні №21. Валерій Сердюк запевняє: пацієнти отримують необхідне лікування та медичний догляд. Нині їхній стан задовільний і незабаром подружжя зможуть виписати. 

На даний час на Дніпропетровщині існує два медзаклади, які призначені для лікування хворих на COVID-19. Один знаходиться у Дніпрі, інший – в Кривому Розі. Вони призначені для перебування пацієнтів з легкою формою інфекції. Кожен з закладів – щонайменше на 300 місць. Але в департаменті охорони здоров’я зазначають, що таких спеціалізованих лікарень може бути більше, у разі необхідності. Їх обладнають виключно для тих пацієнтів, які потребуватимуть більш серйозної медичної допомоги, зокрема, вентиляції легень.

А для лікарів, які боротимуться з небезпечною недугою та знаходитимуться весь час поруч із зараженими, керівництво області обіцяє грошові винагороди та запевняє: фахівці повинні бути замотивованими.  

Зазначимо, що наразі в області потреби в додаткових лікарнях, обладнанні та медикаментах немає. Але, за словами Валерія Сердюка, Дніпропетровщина готова протистояти будь-якому розвитку подій. 

 

Поширити:
24 Березня, 2020

Залиште відповідь