Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Ливнівок.net

У Дніпрі викрито чергове розкрадання бюджетних коштів

Пам’ятаєте, на що перетворюються вулиці Дніпра у сильну зливу? Варіантів цілих чотири. Море, Венеція, Атлантида або великий веслувальний канал. Через що місто вже довгий час потерпає від відсутності якісних ливнівок. Це ні для кого не є секретом. Розгадку цього питання знайшли співробітники Державної фіскальної служби, прокуратура та поліція області. 

За їхніми даними така ситуація у Дніпрі склалась через чергове розкрадання бюджетних коштів. Фахівці встановили: службові особи місцевого комунального підприємства, будучи переможцем тендеру по наданню послуг з чищення та монтажу каналізаційних колекторів, привласнили майже  14 мільйонів гривень, не виконавши при цьому жодних зобов’язань. За задумом причетних, всі роботи з чищення каналізаційних колекторів виконуються працівниками профільного закладу, однак документально  відображено  інше. Вказані дії проведені субпідрядними організаціями. Насправді це фіктивні фірми, які були використані виключно для переведення коштів.

Усе зазначене підтвердилося на етапі документування злочинної діяльності «махінаторів». Більш того, опитування пройшли робітники реального профільного комунального закладу. Деякі з них пропрацювали понад 20 років. І всі дали однакові свідчення, що взагалі ніяких робіт, ніколи не виконували спільно з субпідрядними організаціями.

 

Поширити:
2 Вересня, 2020

Залиште відповідь