Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Мандрівка впродовж місяця

Батько та син з Кривого Рогу за 30 днів об`їхали Україну

Подорож впродовж місяця та понад півтора десятка областей за плечима. Батько та син з Кривого Рогу за 30 днів обїздили усю країну. Подорожувала родина на автомобілі. Аби від такої мандрівки залишився знаковий спогад, у кожній області криворожани підписували державний флаг.  

Вирушили у подорож батько з сином 5 липня. Повернулися 4 серпня. Переважно заїжджали в області, що знаходяться на кордоні країні. Проте іноді і в інші регіони, якщо через них пролягав маршрут. Мандрівники розповідають: ідея виникла ще до початку карантину. Мета полягала в тому, щоб зрозуміти та побачити, наскільки Україна є європейською країною, чим відрізняються між собою прикордонні регіони. Батько-мандрівник зазначає, що раніше був за кордоном, а красу рідної держави толком не бачив. 

В більшості випадків спали екстремали у машині. А на узбережжі Азовського моря – у наметі. Чоловіки розповіли, що з труднощів в подорожі був тільки акумулятор в автівці, який розрядився під кінець туру. Утім вони змогли отримати допомогу від небайдужих водіїв, що проїжджали повз. 

Мандрівники запевняють, емоції отримали неперевершені. Та всім радять побачити красу та різноплановість своєї країни.

Поширити:
19 Серпня, 2020

Залиште відповідь