Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Поліцейські-спортсмени

Правоохоронці змагалися у легкій атлетиці

У легкоатлетичних змаганнях серед поліцейських перемогу здобула команда з Дніпропетровщини. Правоохоронці посіли третє місце у командному заліку. Другими стали працівники полку поліції особливого призначення.

Змагання з легкоатлетичного кросу серед представників закону відбулися у Дніпрі на стадіоні “Олімпійські резерви”. Провели їх за підтримки Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області.

За звання кращого боролися понад 100 поліцейських з 37 команд. Учасники змагалися у подоланні дистанції на 1000 та 3000 метрів.

Найшвидшою серед жінок на дистанції 1000 метрів стала старший інспектор Управління патрульної поліції Вікторія Завгородня. Серед чоловіків на цій же дистанції перемогу здобув старший оперуповноважений Максим Лєсонєн. Кращим у подоланні 3000 метрів став співробітник спецпідрозділу “Корд”.

За результатами змагань, поліцейських – переможців нагородили кубками, медалями та почесними грамотами.