Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Послаблення карантину?

Чи відбулися зміни у транспорті Дніпра з 22 травня?

Транспорт абсолютно для всіх без перепусток та обмежень. Утім, за умови наявності засобів особистої гігієни. Кабінет Міністрів України запровадив другий етап виходу з карантину. Таким чином, з 22 травня в регіонах, де епідеміологічна ситуація більш-менш стабільна, у повному обсязі відновлюється рух громадського транспорту. Чи підпадає Дніпропетровщина під таку категорію та чи відбулися зміни, зокрема, у Дніпрі?Трамваї у Дніпрі працювали і під час карантину. Зараз же вони перейшли на трохи змінений режим роботи. Зокрема, збільшили кількість вагонів. А чи питають перепустки?

З тролейбусами аналогічна ситуація, як і з трамваями. Загалом, електротранспорт у місті не зупиняв свою роботу не на день. Наразі кількість “рогатих” на вулицях Дніпра збільшилась, утім, правила проїзду не змінилися. В них і надалі продовжують перевіряти перепустки та документи. А також знаходитися всередині салону в захисних засобах.

І хоч у Міністерстві ухвалили рішення про послаблення карантинного режиму, зокрема, транспортного руху, Дніпра це поки що не торкнулося. Адже наразі очікується рішення Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

Зазначимо, що Дніпропетровщина потрапила до списку областей, в яких Міністерство охорони здоров’я заборонило послаблювати карантин.  

 

 

Поширити:
22 Травня, 2020

Залиште відповідь