Днепр, ул. Европейская 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Рейс МН17

Річниця страшної трагедії

Із самого ранку 17 липня, президент України Петро Порошенко опублікував на своїй сторінці у Facebook слова скорботи про трагедію, що забрала життя 298 людей.

«Сьогодні, запалюючи свічки пам’яті, ми схиляємо голови перед 298 невинними жертвами рейсу МН17. Страшна трагедія, яка невимовним болем прозвучала в серцях рідних і близьких, в кожному з нас. У той день, як і тепер.

Зухвалий злочин, якого могло і не статися, якби не російська агресія, російська установка і російська ракета, завезені з території Росії.» — Петро Порошенко.

Президент повідомив, що кілька днів тому між Україною та Нідерландами було підписано угоду, якою підтверджено обрання механізму притягання до кримінальної відповідальності винних у трагедії.

Та нещодавно стало відомо, що незадовго до трагедії літака, Російська Федерація закрила повітряний простір на кордоні з Україною. Таку інформацію було опубліковано у виданні Forbes із посиланням на звіт Ради безпеки Нідерландів за 2015 рік. Згідно з інформації заборона стосувалася польотів нижче 16 тисяч метрів, тобто тоді він розповсюдився на всю громадянську авіацію. Саме це висота досягання Бука, який і збив малайзійський літак.

Та російська сторона повідомила, що такі обмеження було введено для того, аби забезпечити безпеку польотів і в якості їх причини вказуються бойові дії на території України поблизу державного кордону РФ.

17 липня маршрут рейсу Малайзійського боїнгу пролягав над зоною відповідальності Ростовського зонального центру, який отримав інформацію про обмеження. Отже, ростовські диспетчери знали, що Боїнг 777 входить у заборонену для польотів зону і промовчали…

З землі по літаку вистрелили з установки “Бук”. Міжнародні експерти встановили — керували “Буком” добре обучені російські військові. А сам постріл здійснено з території, що контролювалася бойовиками. Отже, висновки очевидні.

Нагадаємо, що розслідування справи катастрофи літака планується в Нідерландах в рамках нідерландського законодавства. Винних у трагедії судитимуть саме по законах цієї країни.

А сьогодні ми маємо вшановувати пам’ять загиблих на борту літака через чужі, криваві амбіції.

Поделиться:
Июль 17, 2017

Добавить ответ