Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Роботи тривають

У Дніпрі ремонтують гімназію №33

Вже більше половини шляху великої реконструкції пройдено. Щоденно тут працюють близько п’ятдесяти робітників. У Дніпрі триває масштабна реконструкція гімназії №33. Вона розташована в самому центрі міста – на вулиці Троїцькій. Крім того, будівля має унікальну історичну цінність. Раніше тут була жіноча гімназія. З’явилася вона в міста у 1870 році. Загалом освітній заклад може вміщати 720 школярів. 

Розпочалися роботи в кінці минулого року. Представники фірми підрядника розповідають: вже виконано 60% всіх робіт першої черги. В освітньому закладі замінили покрівлю та вікна. Комунікації – вентиляція та кондиціонування – також проклали нові. Всередині відремонтували стіни та підлогу кабінетів. Оскільки фасад будівлі має історичну цінність, а будували його ще з цегли Катериненських часів, йому приділили особливу увагу. Наружні стіни вирівняли за допомогою мінеральної вати та утеплили. Ганки по периметру гімназії тепер нові. 

Зазначимо, на масштабну реконструкцію закладу освіти виділили з обласного бюджету 140 мільйонів гривень. Планується остаточно завершити ремонтні роботи вже наступного року. 

 

 

 

 

 

Поширити:
30 Липня, 2020

Залиште відповідь