Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Розвиток Дніпропетровщини

Покращення туристичної інфраструктури

На Дніпропетровщині багато цікавих об’єктів, однак туристичний потенціал регіону ще у стані розвитку. Культурний туризм в Україні асоціюється передусім із Києвом, Львовом та Карпатами. На Дніпропетровщині навіть місцеві жителі знають не всі місця, де варто побувати. Тому, обласна влада планує удосконалити туристичну інфраструктуру Дніпропетровщини. 

Наприклад, у Волоському пропонують вдосконалити шлях, побудований від етно-садиби «Майорова хата» до острову Стрільча Скеля, де необхідно облаштувати інформаційні стенди, зупинки транспорту, встановити альтанки та дорожні знаки. Солонянська ОТГ пропонує зробити капітальний ремонт фасаду головного будинку садиби братів Бергманів, через неабияке їх значення для історії. Ідея Саксаганської ОТГ – облаштування маршруту «Стежками Саксаганської січі». 

А ось пропозиція Межиріцької ОТГ –  впорядкування території Мавринського майдану. Цей загадковий археологічний об’єкт за деякими припущеннями є прадавнім храмом-обсерваторією, збудованою кілька тисяч років тому. А от Червоногригорівська громада запропонувала облаштувати свій паломницький маршрут.

 

Всього до участі увійшло 23 проекти. І наразі вирішується, які саме проекти обрати для реалізації цього задуму, тому що з обласного бюджету на це передбачено 2 мільйони гривень. 

 

Поширити:
18 Серпня, 2020

Залиште відповідь