Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Суха проблема

Мешканці кількох населених пунктів області залишились без води

Без води залишились мешканці кількох населених пунктів Дніпропетровщини. Водопостачання вимкнули у Павлограді, Першотравенську, Тернівці та Синельниковому. Все через несплату боргів.
У Дніпропетровській обласній раді наголошують: керівництво водоканалу “Дніпро – Західний Донбас” неодноразово попереджали про необхідність сплатити заборгованість, утім дій з їхнього боку жодних не було. Після чергового проігнорованого попередження, ДТЕК відключив підприємство від електропостачання.
Також в установі зазначають, що такої ситуації можливо було уникнути. Для цього достатньо було взяти у керування міські водоканали вищезазначених міст. Та як пояснюють в облраді, Системне розкрадання на цих водоканалах призвело до накопичення боргів і неспроможність сплачувати по рахунках. Борг Павлоградського водоканалу каналу «Дніпро – Західний Донбас» складає 48 млн грн., з яких 7,2 млн накопичено цього року. Борги Першотравенська – 10,1 млн грн., Синельникового – 26,3 млн грн., Тернівки – 12,5 млн грн.
Вирішувати проблему в облраді планують шляхом прямих переговорів із ДТЕКОм. На це відводять 2-3 дні. За цей час обіцяють повернути водопостачання до Синельникового. Іншим містам та найбільшому боржнику Павлограду доведеться цю проблему вирішувати самостійно. Очільники цих міст запевнили, що в найкоротші строки ситуацію вирішать.

 

 

 

 

 

 

Поширити:
7 Серпня, 2020

Залиште відповідь