Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Тенісний турнір Ahmet Erguden Cup 2020

Перемога дніпрянина Матвія Грибкова у Стамбулі

Перемогою українських юних тенісистів завершився престижний Європейський тенісний турнір серед гравців до 14 років  3ої категорії, Ahmet Erguden Cup 2020 (Ахмет Ергуден кап 2020), який проходив на кортах  Стамбула  з  3 по 10 жовтня.

На турнірах такого рівня зазвичай беруть участь гравці з усієї Європи, а іноді навіть з Америки та Азії. Тож і це змагання не стало виключенням. Більше ніж 80 юних спортсменів з’їхалися із України, Росії, Германії, Турції, Італії, Ізраїлю, Данії, США, Великобританії, Словенії, Румунії і Казахстану. Турнір проводився серед хлопців і дівчат в одиночних і парних розрядах.

В одиночному розряді дніпрянин  Матвій Грибков мав гарні шанси, але  програв переможцю турніру в чвертьфіналі. А ось у парному розряді він  разом з Георгієм Назаровим змогли вибороти перемогу на турнірі.  Спочатку  у  півфіналі українці  обіграли сильну  пару у  складі  росіянина та представника країни господаря, а у фіналі зустрілися з першими  сіяними  на турнірі, росіянами Тимофієм  Дерепаско  і  Філіпом Авдєєвим, де була напружена та запекла боротьба.

Наші українські хлопці цілком впевнено провели фінал  і у  впертій боротьбі обіграли своїх опонентів з рахунком 2-1 по партіям  6-4,2-6, а на вирішальному тай брейку виграли в підсумку 10-7.

Перемога додала рейтингу дніпровським спортсменам. А тренер Матвія Грибкова, відомий український тенісист Сергій Ярошенко вважає, що для прогресу треба рухатися вперед і постійно брати участь  в різних турнірах.

Відтепер на Матвія Грибкова чекає участь  у трьох змаганнях, які відбудуться у Києві. Це турнір найвищої А категорії  і  два Європейські турніри до 14  та до 16 років.