Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Велосипедисти на дорозі

Які права та обов'язки мають власники двоколісного транспорту

Це – чемпіон області з велоспорту Владислав Аксенов. Спортсмен ділиться з нами своїми спостереженнями за взаєминами велосипедистів і автомобілістів на дорозі. 

Щодня велосипедисти наражають самих себе на небезпеку, пересуваючись по проїжджій частині. Як відзначив директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф Радій Шевченко, наїзди на велосипедистів у регіоні почастішали. 

Проте випадки, коли саме велосипедисти створюють аварії – бувають.  Поліціянти постійно звертають увагу велосипедистів на те, що вони – учасники дорожнього руху. Владислав відзначив, що спортсменів навіть не випускають на дорогу, доки вони не засвоять всі правила.

Найчастішим порушенням є переїзд дороги по пішохідному переходу, тоді як велосипедист повинен встати з транспорту і перейти дорогу як звичайний пішохід. Також небезпечно заїжджати у сліпу зону фур, автобусів або тролейбусів. Така помилка може коштувати життя.

За літо поточного року поліціянти зафіксували майже 200 випадків аварій, спричинених велосипедистами. І поки статистика невтішна, стражі закону зауважують, що всі користувачі цього транспортного засобу – і спортсмени, і аматори – повинні вивчити правила дорожнього руху.

 

Поширити:
17 Вересня, 2020

Залиште відповідь