Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Дніпровський академічний театр драми та комедії: Відкриття 93-го театрального сезону “Парад прем’єр”

4 жовтня у прес-центрі “Громадська платформа” відбулася прес-конференція на тему: “Відкриття 93-го театрального сезону “Парад прем’єр”. 

 

Спікери:

  • Сергій Мазаний – директор, художній керівник театру;
  • Анжеліка Ніколаєва – провідна актриса театру, актриса кіно;
  • Юрій Захаров – провідний актор театру.

 

Унікальна подія в історії Дніпровського академічного театру драми та комедії. Відкриття 93-го театрального сезону “Парад прем’єр”, який розпочнеться з 11 жовтня. Стартуватимуть актори з унікальної вистави “Ревізор”. Її високо оцінили критики на Всеукраїнському другому театральному фестивалі “Світогляд”.


“Вони зазначили, що театр перероджується, театр перетрансформовується. Пройшла перезагрузка”, – розповів директор та художній керівник театру Сергій Мазаний.

Протягом жовтня мешканці та гості міста зможуть побачити неймовірні перфоманси.

“Ревізор” 11-12 жовтня, “Спальня Сальвадора”  13, 27 жовтня, “Каблуки” 15 жовтня, “За дивне знайомство” 18-19 жовтня, “Фей виходить з дому” 22 жовтня, “№5” 23, 29 жовтня, “Лісова пісня” 24 та 26 жовтня, “Одного разу на Брайтоні” 30 жовтня, 26 жовтня “Відкриття однієї”, “Діагноз – кохання” 17 жовтня”, –  додав Сергій Мазаний.

Цікавинкою виступів, за словами представників театру, є гра на різних локаціях. Таких як велика сцена, мала експериментальна зала, центральне фойє. Ще одна “родзинка” – мова вистав. 4 вистави показуватимуть українською, 2 – міксовано.

Актори у захваті від планів та свої ролей. Із задоволенням чекають виступів, щоб поділитися емоціями з глядачами. Наприклад, Анжеліка Ніколаєва розповіла про виставу “Каблуки”. Вона грає Єлізавету, яка є грішницею. Дівчина та ще двоє героїв опиняються у пеклі і розгадують: чому саме вони, що вони накоїли?


“Вона з одного боку здається ось такою інтелігентною, милою і порядною дівчиною. Але, звичайно, вона не просто виявилася в пеклі. І розкривається мій персонаж. Мені є, що грати. Вона дуже цікава і глибока”, – поділилася Анжеліка Ніколаєва.

Юрій Захаров грає Лукаша у виставі “Лісова пісня”.

“Лісова пісня” – це, мені здається, один з кращих творів в сучасному світі. “Лісова пісня” зачіпає єднання людини з природою. А її не можна ніяк обійти повз. Тому, що це оточує нас у повсякденному житті”, – зазначив Юрій Захаров.

Тож театр закликає глядачів: приходьте за емоціями!

Повну версію прес-конференції дивіться за посиланням на нашому youtube каналі та у випусках новин на телеканалі ОТВ

 

З питань проведення прес-конференцій звертайтесь:
м. Дніпро, вул. Європейська, 15, 3 поверх;

Булавка Галіна Іллівна: 067-637-24-70;

Мітус Анна: 097-905-57-59;

Або за адресою irt.channel@gmail.com

Поширити:
4 Жовтня, 2019

Залиште відповідь