Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Визнання за відвагу

У Дніпрі нагородили пожежних

34 роки тому сталася найбільша техногенна катастрофа на території України – вибух реактора Чорнобильської атомної електростанції. Цьогоріч трагедія могла повторитися – через масштабні лісові пожежі у Зоні відчуження. Вогонь знищив декілька покинутих поселень, охопив територію військового містечка  Чорнобиль-2. Досягло полум’я і міста Чорнобиль, та сама ЧАЕС не постраждала. Усе – завдяки діям рятувальників. У тому числі, і з Дніпропетровщини.У Дніпрі відзначили працівників ДСНС, які повернулися додому після успішної ліквідації пожежі у Чорнобильській зоні. Двадцяти бійцям вручили сертифікати на оздоровлення у санаторіях області.

Рятувальники підкреслюють: набутий у Чорнобильській зоні досвід – безцінний. Такі навички не отримаєш на заняттях зі службової підготовки, з книжок чи методичок.

Із сертифікатами рятувальники пройдуть безкоштовне оздоровлення у санаторіях «Курорт Орлівщина» та «Славутич». Термін лікування та реабілітації – 14 днів. Використати їх вони зможуть у будь-який період – до 01 грудня 2020-го.

Нагадаємо, лісові пожежі у Зоні відчуження розпочалися на початку квітня 2020 року і тривали майже півтора місяці, до середини травня. Вогонь розповсюдився не тільки на Київську, а й на Житомирську області. А підвищений рівень забруднення повітря фіксували навіть у Дніпрі. Основними причинами займання називають підпали, суху погоду і спеку.

Загалом до боротьби зі стихією протягом 2 тижнів у квітні долучалися майже три сотні рятувальників нашого регіону та 38 одиниць техніки.

 

Поширити:
20 Травня, 2020

Залиште відповідь